Hakkımızda

Asya Eva Ayakkabı Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul Tuzla’da kurulmuştur. Üretim serüvenine ayakkabı ve terlik tabanı ile başlamış, yıllar içerisinde yapılan çalışmalar neticesinde hizmet verdiği müşteri portföyüne inşaat, otomotiv, beyaz eşya, sağlık, promosyon, spor ekipmanları ve dalış elbiseleri sektörlerini de katmıştır.

Kurulduğu günden itibaren yenilikçiliği, dürüstlüğü ve kaliteli üretim yapmayı kendine ilke edinen şirketimiz, sahip olduğu ISO9001 Kalite Güvence Sistemi doğrultusunda kendisini sürekli yenileyen yapısı ve rekabetçi fiyatları ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tüm müşterilerine çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.


VİZYONUMUZ

Geniş ürün yelpazesine sahip, yüksek kaliteli ürünler üreterek dünya pazarında isminden söz edilir bir marka olmak.


MİSYONUMUZ

Son teknolojiyi takip ederek yapılmamış olanı yapmak, yapılmış olanı ise geliştirerek, müşterilerimizi memnun etmek ve kurumumuzun sürekliliğini sağlamak.

Temel İlkelerimiz

Müşteri odaklılık

Müşterilerimizin en değerli varlıklarımız olduğu bilinciyle, onlara en kaliteli ürünleri “müşteriye özel hizmet” anlayışıyla sunmak, temel prensibimizdir.

Dürüstlük

Olmazsa olmaz değerlerimizin arasında yer alan dürüstlük anlayışımız, müşterilerimiz kadar takım arkadaşlarımız için de en duyarlı olduğumuz davranış biçimimizdir.

Yüksek Ürün Kalitesi

Üretim süreçlerinde son teknoloji kullanılarak ve sürekli AR-GE çalışmalarımızla, kalite ve standartlarımızı en üst seviyede tutmaktayız.

Girişimcilik ve Liderlik

Yenilikçi yaklaşımımız ve cesur girişimlerimizle sektöründe ve alanında öncü olmayı hedefliyoruz.

Takım Çalışması

En değerli kaynaklarımızdan biri olan takım arkadaşlarımızın, kendi konularının uzmanı olduklarını biliyor ve sürekli eğitimle bu liderliklerini sürekli iyileştirme yolundaki isteklerine destek veriyoruz.